MECZ nr 13 z dnia 21 listopada 2016 r.
CZEREMCHA I – HAJNÓWKA III
1) - „A” MAKULSKI Andrzej - „Y” BUJKO Arkadiusz 3: 0
2) - „B” STEPANIUK Adam - „X” OCHRYCEWICZ Roman 3: 2
3) - „C” LIPIŃSKI Janusz -„ Z” GERMAN Jerzy 3: 0
4) – LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. – GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. 4: 2
5) - „A” MAKULSKI Andrzej - „X” OCHRYCEWICZ Roman 3: 0
6) -„C” LIPIŃSKI Janusz -„Y” BUJKO Arkadiusz 3: 0
7) -„B” STEPANIUK Adam -„Z” GERMAN Jerzy 1: 3
Końcowy wynik 6: 1 dla drużyny z Czeremchy I.
PUNKTY INDYWIDUALNE:
- Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2, 5 pkt.
- Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2, 5 pkt.
- Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1, 0 pkt.
- German Jerzy (Hajnówka III) – 1,0 pkt.
MECZ nr 14 z dnia 29 listopada 2016 r.
CZEREMCHA II – HAJNÓWKA I
1) - „A” RAKOWSKI Bogdan - „Y” MIECZYŃSKI Jerzy 2: 3
2) - „B” PAWLUCZUK Przemysław - „X” LUDWICZAK Janusz 0: 3
3) - „C” ŻAŁOBA PATRYK -„ Z” MISZCZUK Zbigniew 0: 3
4) – RAKOWSKI B./ KOWALSKI R. – MISZCZUK Zb./ LUDWICZAK Janusz 0: 4
5) - „A” RAKOWSKI Bogdan- „X” LUDWICZAK Janusz 0: 3
6) -„C” ŻAŁOBA Patryk -„Y” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3
7) -„B” PAWLUCZUK Przemysław -„Z” MISZCZUK Zbigniew 0: 3
Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Hajnówki I.
PUNKTY INDYWIDUALNE:
- Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2, 5 pkt.
- Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2, 5 pkt.
- Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2, 0 pkt.
MECZ nr 15 z dnia 30 listopada 2016 r.
HAJNÓWKA II - DUBINY
1) - „A” CHARYTONOW Karol - „Y” SIEKAN Łukasz 3: 0
2) - „B” ORZECHOWSKI Wojciech- „X” KOJŁO Marcin 3: 2
3) - „C” GRYGORUK Włodzimierz -„ Z” MOROZ Dawid 2: 3
4) – CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W.– KOJŁO M./ SIEKAN Ł. 4: 1
5) - „A” CHARYTONOW Karol- „X” KOJŁO Marcin 3: 0
6) -„C” GRYGORUK Wlodzimierz -„Y” SIEKAN Łukasz 0: 3
7) -„B” ORZECHOWSKI Wojciech - „Z” MOROZ Dawid 3: 0
Końcowy wynik 5: 2 dla drużyny z Hajnówki II.
PUNKTY INDYWIDUALNE:
- Charytonow Karol (Hajnówka II) – 2,5 pkt.
- Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 2,5 pkt.
- Siekan Łukasz (Dubiny) – 1, 0 pkt.
- Moroz Dawid (Dubiny) – 1, 0 pkt.
MECZ nr 16 z dnia 30 listopada 2016 r.
„Top Spin” SIEMIATYCZE – TL BIAŁOWIEŻA
1) - „A” MOCZULSKI Rafał - „Y” SANKOWSKI Dawid 3: 1
2) - „B” SAWICKI Daniel - „X” BORYSIUK Damian 3: 2
3) - „C” SIEKIERKO Andrzej- „ Z” KISZŁO Tomasz 3: 1
4) – MOCZULSKI R./ SIEKIERKO – BORYSIUK D./ KISZŁO T. 4: 0
5) - „A” MOCZULSKI Rafał - „X” BORYSIUK Damian 3: 1
6) -„C” SIEKIERKO Andrzej -„Y” SANKOWSKI Dawid 3: 0
7) -„B” SAWICKI Daniel - „Z” KISZŁO Tomasz 3: 0
Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny Top Spin Siemiatycze.
PUNKTY INDYWIDUALNE:
- Siekierko Andrzej (Top Spin Siemiatycze) – 2, 5 pkt.
- Moczulski Rafal (Top Spin Siemiatycze) – 2, 5 pkt.
- Sawicki Daniel (Top Spin Siemiatycze) – 2, 0 pkt.
TABELA PO CZWARTEJ KOLEJCE
Miej. | Nazwa drużyny | Rozegrane mecze | Ilość zwycięstw | Punkty duże | Punkty małe | Sety |
I | HAJNÓWKA I | 4 | 4 | 11 | 26: 2 | 85: 13 |
II | „TOP SPIN SIEMIATYCZE” | 4 | 4 | 11 | 25: 3 | 87: 16 |
III | CZEREMCHA I | 4 | 4 | 11 | 25: 3 | 83: 19 |
IV | HAJNÓWKA II | 4 | 2 | 6 | 14: 14 | 52: 57 |
V | HAJNÓWKA III | 4 | 2 | 5 | 13: 15 | 51: 51 |
VI | TL BIAŁOWIEŻA | 4 | 0 | 2 | 5: 23 | 27: 80 |
VII | DUBINY | 4 | 0 | 2 | 4: 24 | 19: 84 |
VIII | CZEREMCHA II | 4 | 0 | 0 | 0: 28 | 4: 88 |
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO CZWARTEJ KOLEJCE
Miej. | Nazwisko i imię | Drużyna | Rozegrane mecze | Punkty | Sety |
I | MAKULSKI Andrzej | Czeremcha I | 4 | 10,0 | 40: 3 |
II | LUDWICZAK Janusz | Hajnówka I | 4 | 10,0 | 40: 4 |
III | MOCZULSKI Rafał | „Top Spin Siemiatycze” | 4 | 10,0 | 40: 5 |
III | SIEKIERKO Andrzej | „Top Spin Siemiatycze” | 4 | 10,0 | 40: 5 |
V | MISZCZUK Zbigniew | Hajnówka I | 4 | 9,0 | 37: 5 |
VI | LIPIŃSKI Janusz | Czeremcha I | 4 | 9,0 | 39: 9 |
VII | MIECZYŃSKI Jerzy | Hajnówka I | 4 | 7,0 | 23: 5 |
VIII | CHARYTONOW Karol | Hajnówka II | 4 | 7,0 | 28: 19 |
IX | STEPANIUK Adam | Czeremcha I | 4 | 6,0 | 20: 10 |
X | OCHRYCEWICZ Roman | Hajnówka III | 4 | 6,0 | 28: 20 |
XI | ORZECHOWSKI Wojciech | Hajnówka II | 4 | 6,0 | 27: 24 |
XII | GERMAN Jerzy | Hajnówka III | 4 | 5,0 | 25: 21 |
XIII | SAWICKI Daniel | „Top Spin Siemiatycze” | 3 | 4,0 | 13: 6 |
XIV | BUJKO Arkadiusz | Hajnówka III | 4 | 2,0 | 9: 18 |
XV | MOROZ Dawid | Dubiny | 4 | 2,0 | 10: 24 |
XVI | KISZŁO Tomasz | TL Białowieża | 4 | 2,0 | 12: 31 |
XVII | BORYSIUK Damian | TL Białowieża | 4 | 2,0 | 12: 37 |
XVIII | MOCZULSKI Tomasz | „Top Spin” Siemiatycze | 1 | 1,0 | 5: 3 |
XIX | GRYGORUK Włodzimierz | Hajnówka II | 4 | 1,0 | 7: 23 |
XX | SANKOWSKI Dawid | TL Białowieża | 4 | 1,0 | 5: 27 |
XXI | KOJŁO Marcin | Dubiny | 4 | 1,0 | 9: 38 |
XXII | KRYCZKA Andrzej | „Top Spin Siemiatycze | 1 | 0 | 2: 3 |
XXIII | RAKOWSKI Bogdan | Czeremcha II | 2 | 0 | 2: 19 |
XXIV | ŻAŁOBA Patryk | Czeremcha II | 4 | 0 | 1: 24 |
XXV | PAWLUCZUK Przemysław | Czeremcha II | 3 | 0 | 0: 26 |
XXVI | SIEKAN Łukasz | Dubiny | 4 | 1,0 | 5: 33 |
XXVII | KOWALSKI Ryszard | Czeremcha II | 4 | 0 | 1: 34 |
W piątej kolejce zagrają: Czeremcha II – Hajnówka II, Hajnówka III – Hajnówka I, Siemiatycze – Czeremcha I, Białowieża – Dubiny.
Organizator – Janusz Ludwiczak