Głównej zawartości

Komunikat alertu

Siemianówka15 stycznia 2017 o 8:45 z Czeremchy do Cisówki odjedzie specjalny orkiestrowy pociąg. Tego dnia nowoczesny szynobus SA133 przejedzie przez środek Zalewu Siemianówka. Po drodze zatrzymamy się w Hajnówce, Gnilcu, Narewce i Siemianówce - zapewniając tym samym czas na zrobienie kilku pięknych zdjęć. Krótkie postoje także podczas powrotu zapewnią możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu mieszkańcom ww. miejscowości. Powrót do Czeremchy zaplanowaliśmy na 12:40. Przedsięwzięcie może odbyć się dzięki wsparciu: powiatu hajnowskiego, gminy Hajnówka, gminy Czeremcha, gminy Narewka i miasta Hajnówka. Należnością za przejazd będzie minimum 40 zł wrzucone do puszki WOŚP. Dzieci do 11 lat jadą za darmo. Cały dochód z biletów przeznaczamy na sprzęt medyczny dla dzieci i seniorów.

Gmina Czeremcha partycypuje w kosztach przejazdu pociągu w związku z czym Mieszkańcy Gminy Czeremcha wnoszą dobrowolną wysokość za przejazd pociągiem „ORKIESTRA”.

 
Dogodny dojazd do Czeremchy zapewnią pociągi regionalne - przyjeżdżające zarówno z kierunku Białegostoku jak i Warszawy.
 
 
 
 
 
 
 
 
ZAREZERWUJ MIEJSCE!
Aby umożliwić zainteresowanym osobom przejazd prosimy o rezerwację miejsca poprzez formularz na stronie http://wosp.bialystok.pl/pociag/  Każdy kto wyśle zgłoszenie - dostanie potwierdzenie na adres mailowy (w przypadku braku wolnych miejsc także wyślemy wiadomość). Opłaty dokonujemy przed wejściem do szynobusu. Prosimy o rezerwację miejsca tylko w przypadku pewności udziału w przejeździe - nie zabierajmy miejsca innym zainteresowanym. Dokonanie rezerwacji i otrzymanie wiadomości e-mail nie oznacza zajęcia miejsca siedzącego - w łączną liczbę podróżnych wliczamy też rozsądną liczbę miejsc stojących. Masz pytania: pisz/dzwoń - Marcin Adam Wróbel - , +48 663 638 535.
 

URZĄD GMINY CZEREMCHA PRZYPOMINA O SKŁADANIU NA PODSTAWIE ART. 111 UST. 4 USTAWY Z DNIA 26 PAŹDZIERNIKA 1982R. O WYCHOWANIU W TRZEŹWOŚCI I PRZECIWDZIAŁANIU ALKOHOLIZMOWI (T.J. DZ.U. Z 2016R. POZ. 487 ZE ZM.) OŚWIADCZEŃ O WARTOŚCI SPRZEDAŻY NAPOJÓW ALKOHOLOWYCH (ZA OKRES OD

1 STYCZNIA 2016 ROKU DO 31 GRUDNIA 2016 ROKU) W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO 31 STYCZNIA 2017R.

UWAGA ! Podmiot podszywający się pod Ministerstwo Rozwoju wysłał na adresy przedsiębiorców komunikat wzywający do zapłaty, pod rygorem usunięcia danych dotyczących wpisów z bazy CEIDG. Bardzo prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na tego typu wyłudzenia i ciągłe informowanie przedsiębiorców, iż wszelkie czynności z wpisem do CEIDG są BEZPŁATNE. W tej sprawie Ministerstwo Rozwoju prowadzi już wyjaśnienia.

DSC 0005 DSC 0007 DSC 0008 DSC 0027

 DSC 0031 DSC 0035 DSC 0037 DSC 0043