Głównej zawartości

Komunikat alertu

Komisja Inwentaryzacyjna Gminy Czeremcha informuje, że zgodnie z art. 17 ust. 4 ustawy z dnia 10 maja 1990 r. - przepisy wprowadzające ustawę o samorządzie terytorialnym i ustawę o pracownikach samorządowych (Dz. U. Nr 32 poz. 191, z późn. zm.) od dnia 20 września 2019 roku na okres 30 dni zostaną wyłożone do publicznego wglądu spis i karta inwentaryzacyjna nieruchomości przeznaczonej do komunalizacji na rzecz Gminy Czeremcha, oznaczonej nr geodezyjnym 262/1 o pow. 6,12 ha, obręb Połowce, gmina Czeremcha.

Dokumenty zostaną wyłożone w siedzibie Urzędu Gminy Czeremcha,
ul. Duboisa 14, pokój nr 5, w godzinach od 7.30 do 15.30, gdzie można składać ewentualne uwagi i zastrzeżenia.

Komisja Inwentaryzacyjna

Gminy Czeremcha

plakat ziemniak

Godz. 10.00 , 15.45 – „Playmobil”

Gatunek: animacja, komedia, przygodowy

Czas: 99 min.

Premiera: 23 sierpnia 2019r.  (Polska) 

                 Charlie wciąż zadręcza siostrę – Marlę (Julia Kamińska) opowieściami o fantastycznej krainie, w której mieszkają ludziki PLAYMOBIL®. Jednak dziewczynka traktuje je wyłącznie jako wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy za sprawą tajemniczego portalu Marla wraz z bratem przenosi się do świata zabawek i zostaje przemieniona w… figurkę PLAYMOBIL®. A to nie koniec kłopotów! Kiedy podstępny Cesarz Maximus (Grzegorz Hyży) zleca porwanie Charliego, Marla rusza chłopcu na ratunek. Aby go ocalić, będzie musiała połączyć siły ze zwariowanym kierowcą ciężarówki – Delem (Tomasz Karolak), agentem specjalnym – Rexem Dasherem (Marcin Dorociński) i supernowoczesnym robotem Mikrobotem. W trakcie wędrówki przez zdumiewający świat zestawów PLAYMOBIL®; nasi bohaterowie przeżyją masę przygód, napotykają wielu przyjaciół i wrogów – od kowbojów, przez walecznych wikingów, aż po rozśpiewaną Wróżkę Chrzestną (Beata Kozidrak). Marla odkryje zaś, że aby uratować Charliego i powrócić do domu, będzie musiała przywołać moc własnej, nieco zaniedbanej wyobraźni. Jak się okazuje wszystko jest możliwe, trzeba tylko w to uwierzyć.

Ceny biletów:  18 zł normalny,  15 zł ulgowy,  12 zł grupowy (szkoły, przedszkola zakłady pracy, grupy minimum 20-osobowe)

 

Godz. 17.45, 20.15 – „POLITYKA”

Czas: 135 min.

Premiera: 4 września 2019r. (Polska)

            W "Pitbullu" Patryk Vega zajął się policją, w "Botoksie" wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa "Polityka" odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

Ceny biletów:  18 zł normalny,  15 zł ulgowy,  15 zł grupowy (grupy minimum 20-osobowe)

Bilety można kupić wyłącznie w dniu seansu.

ZAWIADAMIA  SIĘ  MIESZKAŃCÓW  SOŁECTWA KUZAWA,  ŻE  ZEBRANIE OGÓLNOWIEJSKIE W SOŁECTWIE KUZAWA ODBĘDZIE SIĘ w dniu 11 września  2019 roku (środa) o godz. 17:00  w świetlicy wiejskiej.

Porządek obrad:                                                                                                                                                                                                                                                    

  1. Otwarcie zebrania.
  2. Wybór przewodniczącego zebrania i protokolanta.
  3. Przedstawienie i przyjęcie porządku zebrania.
  4. Dyskusja mieszkańców, zgłaszanie propozycji przedsięwzięć w ramach funduszu sołeckiego wyodrębnionego na 2020 rok.
  5. Przedstawienie projektu wniosku do funduszu sołeckiego.
  6. Przeprowadzenie głosowania wniosku sołectwa o przeznaczenie środków funduszu sołeckiego, podjęcie odpowiedniej uchwały zebrania wiejskiego,
  7. Sprawy różne.
  8. Zamknięcie zebrania.

                        Prawomocność zebrania wiejskiego wymaga udziału co najmniej 50% stałych mieszkańców sołectwa uprawnionych do głosowania.  Zebranie zwołane w drugim terminie ( po odczekaniu 30 minut) będzie prawomocne bez względu na liczbę jego uczestników.

                                                                                                                       SOŁTYS  SOŁECTWA  KUZAWA