Zespół EkoCzeremszaki zajmuje 19. miejsce w konkursie filmowym „Filmeko”!

W tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu filmowego „Filmeko” uczestniczyło aż 131 zespołów z całego kraju. Wśród nich nie zabrakło utalentowanego zespołu z Czeremchy – EkoCzeremszaki, który zajął zaszczytne 19. miejsce.

Konkurs „Filmeko” promuje twórczość młodych talentów oraz zwiększa świadomość ekologiczną poprzez medium filmowe. Zespół EkoCzeremszaki, składający się z uczniów i opiekuna z Urzędu Gminy Czeremcha, zaprezentował film „Bioróżnorodność w Czeremsze i Okolicy” , który wyróżniał się nie tylko kreatywnością, ale również głębokim przekazem ekologicznym.

Wysokie miejsce zajęte przez EkoCzeremszaków w tak wymagającym konkursie to ogromny sukces i dowód na ich zaangażowanie oraz talent. Uczestnictwo w „Filmeko” to nie tylko szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności filmowych, ale również okazja do nauki i rozwoju w dziedzinie ekologii oraz sztuki filmowej.

Gratulujemy zespołowi EkoCzeremszaków z Czeremchy za zajęcie 19. miejsca w konkursie „Filmeko”! Życzymy dalszych sukcesów wszystkim uczestnikom konkursu, a EkoCzeremszakom – kreatywnego i owocnego spędzania czasu wolnego. Niech pasja do tworzenia filmów i dbałość o środowisko nadal inspirują Was do podejmowania kolejnych, ambitnych projektów.