stopka SzczepimySie

Drodzy Mieszkańcy

Gmina Czeremcha przypomina, że trwa akcja szczepień przeciwko COVID-19 zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Ministerstwo Zdrowia. Zarejestrować się można z łatwością w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Czeremsze dzwoniąc pod nr tel. 85 685 00 00 bądź tel. kom. 690 062 112, gdzie na bieżąco są realizowane szczepienia przeciwko COVID-19.

Osoby mające trudności w samodzielnym zarejestrowaniu się i dotarciu do punktu szczepień, w tym osoby niepełnosprawne zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Czeremsze ( 85 685 01 29) w sprawie zapewnienia pomocy i bezpłatnego transportu.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Hajnówce oraz pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Hajnówce zwracają się z prośbą do wszystkich mieszkańców powiatu hajnowskiego z apelem o przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa:

Nośmy maseczki, dezynfekujmy ręce, zachowujmy dystans.

 

Nasze zachowanie ma bezpośredni wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale także na zdrowie i życie innych.

Podczas wywiadów epidemiologicznych przekazujcie rzetelne informacje na temat kontaktów z innymi osobami. Ukrywanie tych informacji prowadzi do jednego: rozprzestrzeniania się wirusa, który z dnia na dzień zabiera coraz więcej istnień.

 

Państwowy Powiatowy

Inspektor Sanitarny w Hajnówce

Irena Dymińska

Plakat dlaczego warto 4

KROK PO KROKU. OD REJESTRACJI DO SZCZEPIENIA

Informacja tel. 606 430 570

Uwzględniając  aktualną sytuację epidemiologiczną  w powiecie hajnowskim i kraju , w trosce o bezpieczeństwo   naszych  mieszkańców,  interesantów i pracowników prosimy o ograniczenie  osobistych  wizyt w Urzędzie   Gminy i GOPS , a w miarę możliwości załatwianie spraw  drogą  elektroniczną gmina@czeremcha.pl  lub  telefonicznie ;  85 6850400.

        W pilnych sprawach   prosimy o korzystanie z dzwonka  i poczekać na  zgłoszenie się pracownika.    

                         Za niedogodności serdecznie przepraszamy.