Smaki regionu 2

banner pronar praca

PLAKAT festiwal2021Zapraszamy na Festiwal Czeremcha Wielu Kultur i Narodów. Wstęp na koncerty bezpłatny, ale po wcześniejszej rejestracji na stronie www.festiwalczeremcha.pl. (rejestracja na koncerty)
Rejestracja obowiązuje również na warsztaty. Na inne działania ( jarmark, spotkania autorskie, wystawa, filmy, spektakle, kuchnia regionalna, przegląd harmonijkarzy) wstęp bez wcześniejszej rejestracji, ale za pobraniem opaski uczestnika przy wejściu na plac GOK.
Mieszkańców Gminy Czeremcha, którzy z różnych powodów nie mogą lub nie potrafią się zarejestrować na stronie festiwalowej, zapraszamy do GOK Czeremcha. Pomożemy w przeprowadzeniu procedury rejestracji. Zapraszamy od wtorku do soboty w godz. 13 - 19

POLREGIO na zamówienie Zarządu Województwa Podlaskiego uruchomi od 1 lipca 2021 r. codzienne połączenia kolejowe do stacji Siemianówka. Dodatkowym udogodnieniem będzie autobus dowozowy na plażę w Rudni nad Zalewem Siemianówka.

Od 1 lipca do końca sierpnia będzie możliwość dojazdu pociągiem POLREGIO nad Zalew Siemianówka, jeden z największych wodnych akwenów regionu. Zarząd Województwa Podlaskiego zdecydował o reaktywacji codziennych połączeń kolejowych na tej linii.                       Na niemal 26-kilometrowej trasie pociągi będą się zatrzymywać na stacjach Hajnówka, Narewka i Siemianówka.

Pociągi będą kursowały w relacjach:

- Białystok (odj. 9:10) – Siemianówka (przyj. 11:07)

- Czeremcha (odj. 13:01) – Siemianówka (przyj. 14:07)

- Siemianówka (odj. 11:25) – Czeremcha (przyj. 12:37)

- Siemianówka (odj. 14:35) – Hajnówka (przyj. 15:00)

czytaj dalej...

 

ROZKŁAD JAZDY POCIĄGÓW