Rządowe Centrum Bezpieczeństwa opublikowało poradnik "Bądź gotowy - poradnik na czas kryzysu i wojny". Poradnik wyjaśnia jak radzić sobie w sytuacjach zagrożenia i jest elementem budowania odpornego społeczeństwa (również w ramach powszechnej samoobrony), co przekłada się bezpośrednio na podnoszenie zdolności odporności całego państwa. Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem.

bodz gotowy

 

Bezpłatne zajęcia GOK 19-23.04

Hajnowskie szkoły średnie – COOL SCHOOLS! Rekrutacja 2022/2023!

Nie musisz wyjeżdżać z regionu, by zdobyć dobry zawód, wykształcenie i pracę! Hajnowskie szkoły średnie gwarantują solidne przygotowanie do egzaminów, pewne kierunki kształcenia, innowacyjne metody nauczania, możliwość udziału w ciekawych projektach (także tych związanych z zagranicznymi wyjazdami), atrakcyjne stypendia, wsparcie socjalne i… długo by wymieniać! Poznaj walory hajnowskich szkół średnich z lekturą naszego Informatora!

Rekrutacja do szkół na rok szkolny 2022/2023 lada dzień startuje! W związku z tym Starostwo Powiatowe w Hajnówce przygotowało kampanię promocyjną „Hajnowskie szkoły średnie - COOL Schools”.

http://www.euroregion-pb.pl/wordpress/dzialaj-lokalnie-2022/