E-kolejka w Wydziale Komunikacji i Dróg w Starostwie Powiatowym – uruchomiliśmy nową usługę

plakat wydzial komunikacjiChcesz zarejestrować pojazd lub odebrać prawo jazdy? Umów się na wizytę w Wydziale online! Z początkiem lipca br. Starostwo Powiatowe w Hajnówce uruchomiło nową usługę – eKolejkę w Wydziale Komunikacji i Dróg.

Możesz umówić się na konkretny dzień i godzinę bez wychodzenia z domu – tym samym oszczędzając cenny czas! Link do aplikacji e-Kolejka oraz krótka instrukcja obsługi w linku: https://samorzad.gov.pl/web/powiat-hajnowski/e-kolejka-w-wydziale-komunikacji-i-drog-w-starostwie-powiatowym--uruchomilismy-nowa-usluge

Zachęcamy do korzystania z usługi!

Materiał prasowy przygotowany przez Starostwo Powiatowe w Hajnówce

EKO Centrum

targowisko bialystok

Wydawanie węgla kamiennego osobom uprawnionym

Energo Spółka z o.o. w Bielsku Podlaskim informuje, iż od 28.11.2022r. rozpoczyna wydawanie węgla kamiennego osobom uprawnionym do preferencyjnego zakupu paliwa stałego dla gospodarstw domowych z terenu Gminy Czeremcha.

W celu sprawnego jego wydawania prosimy osoby uprawnione o zgłaszanie się osobiste z zaświadczeniem wydanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeremsze w celu ustalenia terminu odbioru węgla bądź jego dostawy z transportem Energo.

 

Kontakt:  Energo Spółka z o.o.: tel. 857302818 

GOPS Czeremcha: tel. 856850129

Informacja o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych

Urząd Gminy Czeremcha informuje, iż podmiotem dokonującym sprzedaży preferencyjnej paliwa stałego dla gospodarstw domowych z terenu naszej Gminy jest firma ENERGO Spółka z o.o. w Bielsku Podlaskim, ul. Kleszczelowska 84A, 17-100 Bielsk Podlaski, tel. 857302818, GOPS Czeremcha: tel. 856850129

Podstawą do dokonania zakupu ww. paliwa stałego jest zaświadczenie potwierdzające wypłacenie na rzecz gospodarstwa domowego dodatku węglowego, o którym mowa w art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 5 sierpnia 2022 r. o dodatku węglowym, albo pozytywne rozpatrzenie wniosku o wypłatę na rzecz tego gospodarstwa domowego dodatku węglowego.