Weź udział w IV ogólnopolskim konkursie filmowym „Świat się kręci wokół wsi”!

Infografika IV konkursu 1098x616 TT

W imieniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który jest Organizatorem konkursu, zapraszamy do udziału w IV ogólnopolskim konkursie filmowym „Świat się kręci wokół wsi”. Partnerami w organizacji konkursu są Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Nagraj i prześlij swój film do Organizatora konkursu. Pokaż, jak zmienia się polska wieś.

Organizator czeka na filmowe opowieści o życiu na wsi, które staną się inspiracją dla innych młodych ludzi.

Jak się zgłosić?

Formularze zgłoszenia są przyjmowane do 25 września 2024 r., a filmy do 10 października 2024 r. Szczegóły znajdziesz na stronie MRiRW oraz na stronach Partnerów konkursu – ARiMR i KOWR:

https://www.gov.pl/web/rolnictwo/iv-ogolnopolski-konkurs-filmowy-swiat-sie-kreci-wokol-wsi---2024-r

https://www.gov.pl/web/arimr/wszystkie-aktualnosci

https://www.gov.pl/web/kowr/aktualnosci

 

Spotkanie GOK

Dziuk Renik 29062024

Półkolonie GOK

Półkolonie letnie I 2024

Półkolonie letnie II 2024

Udanych wakacji

zyczymy udanych wakacji

Drodzy Uczniowie,

Z okazji wakacji życzymy Wam dużo słońca, radości i niezapomnianych przygód! Odpoczywajcie, zbierajcie siły i cieszcie się każdym dniem. Do zobaczenia po wakacjach!

 

Urząd Gminy Czeremcha

KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,

mając na uwadze liczne zapytania i uwagi ze strony potencjalnych turystów i gestorów bazy turystycznej, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego wychodzi z inicjatywą organizacji wydarzenia promującego wypoczynek w województwie podlaskim, ze szczególnym uwzględnieniem regionów przygranicznych. Prezentując swoją ofertę, mogliby Państwo pokazać mieszkańcom stolicy (i nie tylko), że wypoczynek w województwie podlaskim jest bezpieczny, a atrakcje turystyczne czekają na odwiedzających. Wydarzenie mogłoby odbyć się 29 lub 30 czerwca 2024 r. w godzinach 11.00 – 17.00 na terenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie (taras od ulicy Wspólnej). Prezentacja podczas wydarzenia jest bezpłatna, a forma prezentacji zależy wyłącznie od Państwa inwencji. Ponieśliby Państwo jedynie koszt dojazdu do Warszawy. Jeśli odczuwają Państwo spadek ilości turystów w Waszych obiektach i chcieliby skorzystać z możliwości zaprezentowania swojej oferty mieszkańcom stolicy i potencjalnym turystom, zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Wydarzenie odbędzie się w momencie zgłoszenia się odpowiedniej ilości chętnych podmiotów. W przeciwnym przypadku impreza nie odbędzie się. Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem, prosimy o informacje
mailową na adres: monika.laskowska@podlaskie.eu  lub izabela.kononczuk@podlaskie.eu  do końca dnia 20.06.2024 r.

W razie pytań prosimy o kontakt: 85 66 54 489, 85 66 54 484, 85 66 54 485.

Monika Laskowskagłówny specjalista – Referat Turystyki

Biuro Promocji Województwa i Turystyki

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego